TemplateMonster’dan Premium Tema Kazanmak İster misiniz?

TemplateMonster ÇekilişSerpito‘da Mart ayına çok farklı bir başlangıç yapmak istedik. Bu haftayı özel kılan nedir diye soracak olursanız, sanıyorum Bahar mevsiminin artık kapıda olması ve bizlere vermiş olduğu pozitif hava.

Bu hafta siz değerli okuyucularıma hediyeler vermek istiyorum. Sanırım sizler için verebileceğim en mantıklı hediye Popüler bir tasarım mağazasından Premium ürünleri olacaktır. Ben bunun için sizlere özel olarak TemplateMonster firmasını tercih ettim. Ancak bu hediyeleri sınırlı sayıda sunabileceğim, 3 şanslı okuyucum TemplateMonster web sayfasında bulunan 30,000 üzerindeki tema arşivinden hiç bir kısıtlama olmadan tamamen projelerinizin isteği doğrultusunda seçimlerinizi gerçekleştirebileceksiniz. 

Premium bir tema sahibi olmanın birçok avantajı bulunmaktadır. Bu ürünlerden birine sahip olduğunuzda ömür boyu lisans kodu, 7/24 sınırsız yardım, kurulum ve tema desteği ve benzeri birçok avantaja da sahip olabileceksiniz.

Ayrıca statik temaların yanı sıra dünya üzerinde büyük popülerliği olan CMS (içerik yönetim sistemi) sistemlerinin de tema ve şablonlarını TemplateMonster web sayfasında bulabilirsiniz. Başlıca saymak gerekirse WordPress, Joomla, PrestaShop, OpenCart, osCommerce, Magento ve ismini sayamadığım bir çok sistem için profesyonel şablon ve temalarından yararlanabilirsiniz.

Tema Çekilişine Katılabilmek İçin Ne Yapmanız Gerekiyor?

Serpito.com’da bir çok faydalı makale bulabilirsiniz, hepsine yorum yazabilir fikir ve düşüncelerinizi beyan edebilirsiniz. Ancak sadece bu makaleye yorum yazarak bir TemplateMonster Premium teması kazanabilirsiniz. Sizlerden şu soruya cevap vermenizi istiyorum;

 • Hangi TemplateMonster Premium temasını ve neden kazanmak istediğinizi belirtin.

Örnek cevap olarak bu kadar kolay yanıt verebilirsiniz!

Kendime bir medya sitesi kurmak istiyorum bu nedenden dolayı #47781 numaralı WordPress temasını kazanmak istiyorum.

Gördüğünüz gibi bir Premium tema kazanma şansı yakalamak oldukça basit.

Çekiliş Kuralları;

 • Çekilişe yalnızca bir kez katılma şansına sahipsiniz.
 • Çekilişe katılırken vermiş olduğunuz mail adreslerinizin doğru olduğundan emin olmalısınız. Kazanan okuyucularımıza Promosyon kodları mail yolu ile iletileceği için bu önemli bir unsurdur.
 • Çekiliş 03/13 Mart.2014 tarihleri arasında geçerliliğini koruyacaktır.

Hepinize bol şanslar diliyorum.

TemplateMonster’dan Premium Tema Kazanmak İster misiniz?” üzerine 7 yorum

 • Aileme ait bir emlakci dukkanimiz var bu nedenle #48423 numarali sablonu kazanmak istiyorum. Boyle bir yarisma duzenlediginiz icin tesekkurler.

 • Kendime ait bir kişisel web sitesi yapmak istiyorum bu yüzden 47248 Joomla şablonu kazanmak istiyorum. Bu çekiliş için teşekkür ederim umarım kazanırım.

 • Amatör olarak müzikle ilgileniyorum ve bu yüzden kendime ait bir web sitesi yapmayı planlıyorum 48504 numaralı temayı gercekten çok beğendim kazanmak istiyorum.

 • 48248 numarali wordpress şablonunu kazanmak istiyorum. Nedeni ise arkadaşımla beraber bir oyun sitesi projemiz var çok iyi olacağına inanıyorum.

 • programlama çalışmalarımın yanı sıra , fotoğraf çalışmalarıma da devame diyorum.Fotoğraflarımı ve yazılarımı yayımlayacagım bir site açmayı düşünüyorum.Bu sebeple #48519 kodlu joomla şablonu nu tercih ediyorum.
  Joomla seçmemin sebebi ise , daha kolay adapte edebileceğim düşüncesidir (:
  Çekiliş için teşekkürler.

 • Kendime ait kişisel bir portföy web sitesi yapmak için #42432 nolu WordPress şablonunu kazanmak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir