kulturtv.com.tr

Aylardır aklımı alan, streslerden stres beğendiren son projemi weblogumda tanıtmak bugüne nasipmiş.

Kültür TV adında online kitap satış ve kültür portalı  son düzenlemelerden sonra nihayet bir kaç gündür yayında.

Kültür TV Resmi Logo  Yoğun bir içerik yönetimi olduğu için tek kişinin altından kalkması aylar  alması muhtemel olan bu site , tam tamına 3 ay 10 günde tamamlandı. Daha doğrusu kullanım aşamasına geldi. CSS-JavaScript, PHP ve MYSQL (yani hemen hemen herşeyi) parmaklarımdan dökülen kodlarla yazılmıştır.

Kültür TV  yalnızca kitap satış sitesi değil, yazarlar, yayınevleri, Tv’de kültür programları,gazete ekleri, bültenler, yazarlar hakkında çıkmış haberler, yayınevleri haberleri ve dahi kullanıcıların yorum ve görüşlerini  barındarabilecek geniş bir kültür portalı olarak yayın hayatına geçmiştir.

Hayırlı uğurlu olsun. Burdan buyrun; www.kulturtv.com.tr

Dipnot: Ayaklarınız alışsın diye , Kültür Tv‘de tüm kitaplar kısa bir süreliğine 50% indirimli satılıyor. Kredi kartı ve havale yolu ile ödeme seçenekleri vardır.

Ayrıca , mümkün mertebe site hakkında görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Güncelleme: Tüm kitaplarda indirim 40% oldu, çok satan 100 günce l kitap 50% indirime devam ediyor.

Son güncelleme: Nisan ayı boyunca havale ödemelerde tüm kitaplar %50 indirimli satılıyor

kulturtv.com.tr” üzerine 3 yorum

  • bu sitede benim hosuma giden tarafi,uzakta oturulsada üye olunup , siteden kitap ismarlayabilmek oldu.böyle bir hizmet ayakta alkislanir.benim üyeligimi kazandiklari gibi eminim bircok kitapseverlerinde sevgisini ve üyeligini kazanicaklardir.

  • Merhaba sitenizden PHP ögrenmekteyim cok tesekkür ederim böyle bir imkan sagladiginiz icin ilk öncelikle bunun yaninda. Content Management System ile 4 seneden beri calisiyorum Joomla! ile yani.

    Simdi projeniz dahilindeki siteyi ziyaret ettim alt yapi olarak cok saglam olduguna inaniyorum ilk öncelikle cok tebrik ediyorum. Bunun yaninda cok ince hatalar bulunuyor sitenizde türkce karakter bozukluklari var. Ajax ile cok güzel bir koordine olusturmussunuz . Kitaplarin cikmasi vs aranmasi muhtesem ama kitaplar cok cikmis tablodan tasiyor mesela bunlari dikkat etmeniz adina yaziyorum . Sitenin gelisme sürecinde olduguna inaniyor ve görsellik olarak dahada gelisecegini biliyorum 😉

    Tekrar cok tesekkür ediyorum.

  • Tavsiyelerin için teşekkür ederim Barış . “Kitaplar çok çıkmış ,tablo taşıyor” diye bahsettiğin nokta hangisi , ve hangi tarayıcı ile bu şekilde görünüyor? Maalesef İnternet Explorer ve Firefox arasında uyumsuzluk yüzünden başımı taşlara vurma noktasına geldim. Karakter bozuklukları da aynı sebebten ötürü, en kısa zamanda bahsettiğin sorunlara yoğunlaşıcam işallah, tekrar teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir