Program dünyası kindir.net!

Merhaba.  Size ilk web girişimim kindir.net’i tanıtmak istiyorum.

Nedir kindir?

Kindir, bir program indirme ve bilgi paylaşım sitesi. Öncelikli görevi geniş bir program arşivi sunmak ve ziyaretçilerin aradıkları programları kolayca indirilebilmesini sağlamak. Sonraki görevleri de, programların kullanımları hakkında bilgi vermek ve yazılım sektöründe olan bitenleri paylaşmak. Bunlarla beraber özellikle istediğimiz şeyler de var; Türk geliştiricilerin programları, açık kaynak ve ücretlilere alternatif oluşturabilecek ücretsiz programları tanıtmak. Sitede yer almasını istediğiniz programları “Program Öner” sayfası aracılığıyla bize bildirebilirsiniz. Özellikle Türk geliştiricilerin hazırladıkları programları tanıtmaktan memnuniyet duyacağız.

Kindir Ekibi?

Şimdilik 5 kişilik bir ekibiz. 1 web geliştirici, 1 editör ve 3 yazar. Kaliteli içerik sunmak bizim için çok önemli, kindir’e yazar olmak isterseniz “Kindir’e yazar olun” sayfasından detayları öğrenebilirsiniz.

Kısaca

Kindir, aradığınız programlara çarçabuk ulaşıp indirebilmenizi sağlar. “Püf Noktası” bölümüyle, programların kullanımı ile ilgili bilgileri, “Yazılım Dünyası” bölümüyle de sektörden haberdar olmanızı sağlar.

Kindir’de programlara puan verebilir, beğenebilir ve yazılım listeleri oluşturabilirsiniz.

Benzerlerinden Farkları Neler?

Daha az reklam: kindir’de benzer sitelere göre çok daha az reklam görürsünüz. İndirme linkini aramaktan yorulmaz, tek tıkla programınızı indirmeye başlayabilirsiniz.

Yazılım Listeleri: Yazılım listeleri özelliğiyle, sevdiğiniz programları tek listede birleştirebilirsiniz.

Puan Verme: kindir’de programlara puan verebilirsiniz. Bu puan diğer ziyaretçilerin, program hakkında daha çabuk karar vermelerini sağlar.

Tek tıkla indirme: Arama sonuçlarındaki “Hemen İndir” bağlantısı sayesinde, program sayfasını açmadan direkt indirme işlemine başlayabilirsiniz.

Yazar Olun

Kaliteli içerik sunmak bizim için çok önemli. Kaleminize güveniyor ve projemize katkıda bulunmak istiyorsanız ( ki biz sizi aramızda görmeyi çok isteriz ) kindir’de yazar olabilirsiniz. Detaylı bilgi için “Kindir’de yazar olun” sayfasına buyrun.

Kindir’in hikayesi’ni merak ettiyseniz bloguma beklerim.

Şimdilik bu kadar. kindir‘de buluşmak dileğiyle.

Program dünyası kindir.net!” üzerine 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir