Muro fanatiklerine müjde

Kurtlar Vadisini başladığı günden itibaren takip ederim.Bu dizi 6 sene boyunca gündemden düşmeyen ve izleyici kitlesini koruyan yegane dizi sanırım.Daha önce süper baba’yı bilirim bi de.

Kurtlar Vadisi’nin başarısını korumadaki en önemli meziyeti şüphesiz karakterlerin ilgi çekici rollerde izleyicilerin hayranlığını koruması. Gün geldi Çakır’ın cenazesine gıyabi cenaze namazları kılındı(hatta geçtiğimiz yıl ölüm yıldönümünü gazete ilanıyla Çakır yad ettiler), gün geldi Baron-Polat ilişkisi dikkat çekti. Kurtlar Vadisi ekibi üzerine topladığı ilgiyi bu şekilde korumayı başardı. Bu dizideki son zamanların gözde karakteri de tabiki Muro. Hakkaten enfes bir role bürünmüş bu tipleme. (Parantez arası söyleyim geçen bölümün sonundaki İhlas okuma parodisinin tadı damağımda kaldı.)

Hacı Muro

E tabi bu kadar seveni hayranı olan Muro’yu daha fazla değerlendirmeye karar vermişler.Pana Film , Muro’nun başrolde olacağı uyuşturucu-örgütler ilişkili bir film çekimin planlamasına geçmiş durumda. Sanırım , bu işten hem Pana Film hem Muro(Mustafa Üstündağ) hem de izleyenler fazlasıyla karlı çıkacaktır.Çıktığı gün izleyenlerden biri olurum kesin.

Muro

Muro fanatiklerine müjde” üzerine 4 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir