Ah şu Türkçe klavyeler

fl lottery

Günün yani 24 saatin en az 18 saatini bilgisayar başında vakit geçiriyorum. Geri kalan zaman da uyku tabi , o da düzensizdir zaten. Velhasılı fazlasıyla haşır neşir olduğum bilgisayarla diyalog kurmanın en temel araçların biri klavye. Günde iki farklı dilde klavye kullanmak zorunda kalan benden başka biri daha varmıdır bilmiyorum ama varsa eğer Allah kolaylık versin. Yaw düşündüm de vardır elbet. Çünkü net yazmamışım cümlemi . İşte bloglamanın da bu huyunu çok sevmeye başladım . Tüh lan yanlış yazdım dediğin cümleyi bırakabilirsun , etrafında debeleniyorsun artık . Konumuza dönersek.

Demek istediğim, iki farklı dilde klavye kullanmanın dayanılmaz çilesi . Gündüz ABD ithali notebookumla haşır neşir olurken akşam hayvani cüssesiyle heybetine bakılıp insanı cezbeden masaüstüm ile türkçe klavye ile konuşuyorum . Hem parmaklarım hem de beynim açısından aşırı derece yorucu bir hadise. Aha işte demek istediğim buydu.

Aslında yazının başlığı ne alaka diye soran olursa , ciddi ciddi yeni başlık ararım.

Ah şu Türkçe klavyeler” üzerine 2 yorum

  • yazının başlığı değil merak ettiğim çünkü alakasız olan içerikle başlığı değil, içerikle içerikte verdiğin link. engin ardıç heralde yazısının böyle bir konudan dolayı okunacağını tahmin edemezdi.

  • valla ben de senin yorumunla benim yazı arasında bir ilişki kuramadım ama senin yüzüne vurmadım hoca. Ayıptır yaw, adama bi blog oku dedik, gitmiş en okunmayacak yazıya yorum yapmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir