Warning: curl_setopt() [function.curl-setopt]: CURLOPT_FOLLOWLOCATION cannot be activated when safe_mode is enabled or an open_basedir is set in /home/serpito/public_html/wp-content/plugins/amp-plus/amp-plus.php on line 200
Tinymce Yazı Editörü (HTML Text Editor) | - CSS - Serpito | www.serpito.com - AMP tarafı | Hızlandırılmış Mobil Sayfa

Tinymce Yazı Editörü (HTML Text Editor) | - CSS - Serpito

tinymce | Quelle: www.serpito.com
Tinymce Yazı Editörü (HTML Text Editor) Posted on 26 Mayıs 201002 Kasım 2012 by sword fish

Web sitelerimizde zengin yazı editörü kullanmak isteyebiliriz. Örneğin bir ürünümüzü veri tabanına girerken düz yazıdan ziyade linkler, stiller uygulamak isteyebiliriz. Bu gibi durumlarda tinymce yazı editörünü tam bizim isteğimize göre. Tinymce yazı editörünü yönetim panellerinde ürün özellikleri, hakkımızda vb yerlerde kullanmaktayım. En etkin olarak haber girişi işi için bire bir. Çünkü paragrafları belirtmek, embed ile video gömme, yazı içeriğine etkin bir şekilde link ekleme, bold ve italic gibi stilleri uygulamak oldukça kolay.

Tek dikkat etmemiz gereken konu css’lerin birbirleri ile uyumu. Css çakışmaları olabiliyor. :d kendimde biliyorum yaşadım çünkü arkadaşlar. Bunun yanı sıra yazılarımızı belli bir yerde imleyerek “devamını gör” gibi bir özelliğimizde yer almaktadır. Bu wordpress’de more olarak yer almaktadır.

Uygulama dosyalarını zip şeklinde indirmek için tıklayınız.

This entry was posted in CSS, jQuery and tagged , , , , . Bookmark the permalink.
Baskı
Içerikten sorumlu:
www.serpito.com
AMP eklentisi aracılığıyla mobil sayfa:
amp-cloud.de
Gizlilik ve Kullanım Şartları:
www.serpito.com
AMP-Update:
31.05.2018 - 07:21:21